בית חבד.jpg

  ברוכים הבאים לאתר הבית של בית חב"ד ליובאוויטש - אילת

    בית חב"ד בעיר בניהולו של הרב מנדי קליין מהווה חלק חשוב ברשת מוסדות חב"ד בעיר אילת. מפעל זו הינו חלק מרשת  עניפה של מוסדות מפוארים ובתי חב"ד שנוסדו על ידי הרבי מליובאוויטש ברחבי העולם כולו, במטרה היא להביא את משיח צדקנו.

בית חב"ד באילת הפתוח בכל שעות היממה, מהווה כתובת לכל עניין יהודי, בכל ימות השנה, בדרכה המאירה של חב"ד לכל יהודי מתוך יחס אישי, חם ואוהב מלווה בכבוד והערכה לזולת.

   פעילותה המסועפת של חב"ד בארץ וברחבי העולם, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילות זו המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

   הרבי רואה בכל יהודי 'חוליה' בשרשרת אחת שלמה, שרשרת של 'עם ישראל', אשר לצורך הרכבתה נחוצה שמירת הזהות היהודית ודביקות איתנה בערכיה הנצחיים של האומה.

    הפסוק "ופרצת ימה וקדמה וצפונה ונגבה" הפך לסיסמתו של הרבי בהקמת המוסדות, הבתי חב"ד ואימפריית השלוחים הפזורים בכל עיר ופינה ברחבי תבל. ומצוות "אהבת ישראל" הפכה למוטו המרכזי בפעילות חסידיו אשר תכליתה היא קבלת פני משיח צדקנו בפועל ממש.

באתר זה תמצאו מידע מגוון על פעילות בית חב"ד, מידע שיסייע לך בכל עניין יהודי בעיר אילת וכתבות איכות על הרבי וחסידות חב"ד.

ליצירת קשר עם בית חב"ד:

הרב מנדי קליין -  052-2887495 

08-6372488 | פקס: 086376770

chabadeilat@walla.com   E-maiil

בית חב"ד המרכזי - רח' רודד 6, אילת - לקבלת מפה לחץ כאן