בבית חב"ד מתקימת בכל שעות היום והלילה פעילות מלאה של ישיבת חב"ד אילת - הבית לשיעורי תורה, תניא, חסידות באווירה חמה ואוהבת.
בישיבה תמצאו מגוון של של שיעורים, הרצאות ולימוד בחברותא.
בהוראת הרבי, שבכל עיר יהודית יהיה מרכז ללימוד תורה, הוקמה באילת ישיבה ללימוד גמרא וחסידות. השיעורים בליווי רבנים מוסרי שיעורים, המשלבים לימוד בעיון והעמקה יחד עם לימוד בקיאות ופשט, ומשלבים בלימודיהם את מבצעי הרבי בימי שישי בזיכוי הרבים בהנחת תפילין ונרתמים יחד לכל הפעילויות העונתיות של בית חב"ד בניהולו של הרב מנדי קליין
ישיבה זו מהווה נדבך נוסף בשליחות העיקרית אותה הטיל עלינו הרבי - "קבלת פני משיח צדקנו בפועל ממש".

הישיבה מיועדת לצעירים ובני נוער בגילאי 14-25 המועניינים לרוות את צמאונם בנושאי יהדות וכן לצעירים העושים את צעדיהם הראשונים ביהדות.

דגש מיוחד ניתן ע"י הנהלת הישיבה ליחס אישי חם ואוהב, משולב באווירה ביתית בין התלמידים הלומדים בה לצוות המסור והמקצועי.

בישיבה מגוון תוכניות לימודים המתאימה לכל אחד לפי מעמדו ומצבו הרוחני, עם שיעורים במשך היום, שיחות אישיות עם צוות הישיבה יחס אישי, חם ואוהב.
מסגרת הלימודים בישיבה עטופה בהנהגות חסידיות, התוועדויות שבועיות ובימי חג , פעילות הפצת מעיינות החסידות וקירוב לבבות תושבי העיר לקיום תורה ומצוות.
הכוונה מתלמידים בוגרי ישיבות חב"ד המשמשים עזר וסיוע על מנת לסלול את הדרך המתאימה של הבחור.

כמו כן הישיבה מספקת אולם לימודים גדול ומרווח, מקום לינה ממוזג ונוח, שלוש ארוחות חמות ביום,  ארוחות שבת וחג כיד המלך והכל באווירה ביתית.

הישיבה פועלת כל השנה כולה, במשך כל שבתות חגי השנה, מתקיימים תפילות וסעודות לרווחת תלמידי הישיבה, ומסגרת לימודים התואמת לאותו יום בשנה.
 

אתה מוזמנים ללחוץ כאן בכדי לבקר באתר הישיבה.
ליצירת קשר עם הנהלת הישיבה ניתן להתקשר לראש הישיבה - הרב ארז בנדטוביץ' - 052.770.7061